Mirka Rimanová


Od malička som sa venovala rôznym športovým a pohybovým aktivitám ... orientačnému behu, volejbalu, plávaniu, korčulovaniu a podobne.
Od prvého kontaktu z jogou, som jej úplne prepadla, pretože som v nej našla nielen fyzický, ale aj mentálny a psychologický rozmer a možnosti rozvoja.

 

Joge sa venujem naplno už niekoľko rokov, najmä pod vedením Borisa Gueorgieva v AshtangaYoga Institute Wien. Počas sezóny 2011-2012 som strávila štyri mesiace v Indii kde som sa učila od: Rolfa a Marcy Naujokat Anjuna, Goa (Yogabones), Vijaya Kumar - Ashtanga Sadhana, Mysore India, Sri Santosh Puri Ashram, Haripur kde som sa venovala najmä joga filozofii, rituálom a hatha yoge

Absolvovala som mnohé workshopy: Hands On Adjustments v Satsanga Yoga Retretcenter s Rolfom a Marcy Naujokats, Goa India, Adjustment workshop 1, 2, 3 s Borisom Gueorgievom vo Viedni, Andrew Eppler Workshop Wien 2011, Danny Paradise AVY Workshop Wien 2011, V.Shesadri AVY workshop 2011 a 2012 vo Viedni, Ashtanga Vinyasa Yoga and Nuad s Georgom Wogingerom, Bratislava 2010, AVY Workshop Boris Gueorgiev 2009, 2010, 2011 v Bratislave a Zvolenskej Slatine...


Okrem Ashtanga Vinyasa Yogy sa venujem AcroYoge, Mantrám, učím sa Nuad (joga masáž) rada chodím do prírody, rada cestujem. Záleží mi na tom, aby bola medzi ľuďmi pravda, mier. Mojou prioritou je začať od seba. 

 

Pozývam Vás na hodiny Ashtanga Vinyasa Yogy, ktorú cvičíme ráno o 7:00 v utorky a štvrtky a v nedeľu o 17:30. 

 


Be a documented buyer and read ipage hosting reviews before buying. Also check out inmotion reviews and ratings.
 
Designed by i Joomla Templates Edited by tamoMEDIA