Ashtanga Vinyasa Yoga

 

 

ASHTANGA VINYASA YOGA Pezinok = Jóga pre každého


Pravidelné cvičenie jógy vám pomôže zlepšiť funkcie vášho tela a zlepší vašu formu a kondíciu. Každý cvičí v rámci svojich možností a postupne sa zlepšuje.

 

 

Ashtanga Vinyasa Yoga je tréning začiatočníkov aj pre náročných, pre deti aj dospelých, pre mladších aj starších, mužov aj ženy. Ide o dynamický tréning pre tých čo sa chcú posúvať ďalej a vypracovať si telo, pričom nejde iba o estetickú stránku, ale aj stránku fyzickú a funkčnú. Po troch mesiacoch tréningov sa vám viditeľne zlepší váš fyzický aj psychický stav. Vaše telo bude pružnejšie, silnejšie a ohybnejšie. 

 

Na tréningu Ashtanha Vinyasa Yogy okrem špeciálnej dychovej techniky môžete očakávať tradičné úvodné a záverečné spievanie Ashtanga úvodnej mantrySúčasťou tradície je úvondá mantra, ktorou sa začína každé cvičenie Ashtanga Vinyasa Yogy. Ide o pozdrav tejto starobylej tradície a Pataňdžalimu. Než začneme cvičenie Ashtanga Vinyasa Yogy, pripomíname si túto prastarú tradíciu a pokloníme sa mu mantrou. 

 

ČO JE ASHTANGA YINYASA YOGA

 

 


 

ASHTANGA VINYASA YOGA
Termíny: pozri rozvrh
Lektor: Mirka RIMANOVÁ a Vladimír MICHALECKÝ
Cena mesačnej permanentky: zvýhodnená cena v závislosti od počtu predplatených hodín (od 20€/mesiac)
Cena vstupu: 6€ (ženy na materskej, dôchodcovia a študenti 4€)

Párová cena: zaplatíte spolu 10€ ak prídete s partnerom, partnerkou

 

Prihlášky: sms 0907/137181 (na jednotlivé hodiny sa prihlasujte prosím sms v daný deň, najneskôr do 12.00 hod, ak je hodina ráno, prihlasujte sa prosím deň vopred)

 

 


Be a documented buyer and read ipage hosting reviews before buying. Also check out inmotion reviews and ratings.
 
Designed by i Joomla Templates Edited by tamoMEDIA