Skip to main content
Kurzy

Latino

By 27. júla 2022No Comments

SALSA, SAMBA, KIZOMBA, BACHATA, MERENGUE, MAMBO, CHA-CHA, ZOUK, SON, DANCEHALL, REGGAETON, BACHATANGO, TANGO, CUMBIA, RUMBA, ...

Tento horúci tanečný štýl zvádza svojím temperamentom a nekonečnou rôznorodosťou. Ide o tanečné hodiny pre ženy, ktoré sa rady hýbu v latino rytmoch. Vyučujeme „ladies style“ (štýl pre ženy). Pri tomto tanci ide o výraznú ženskosť, učíme sa dať do pohybu nielen nohy, ale spolu s nimi aj ruky, boky, hrudník, ramená, hlavu. Jednoducho všetko až nakoniec aj vlasy.

LatinoFit je kondične náročný tréning pre ženy aj mužov čo sa chcú poriadne odviazať, vypotiť, vytancovať a večer po práci na záver dňa si „vyresetovať“ hlavu. S každým kilom dole budú nožičky šikovnejšie :).

Kurz je organizovaný formou otvorených hodín, tance sa nepravidelne striedajú. Je na Vás koľko hodín a v akej frekvencii absolvujete. Hodiny sú veľmi obľúbené pre svoju energiu, rôznorodosť a náročnosť.

Na tréningu sa zúčastňujú ženy, muži aj deti. Ak máte šikovnú dcéru, alebo syna čo rádi tancujú v rytme latina, neváhajte a zoberte ho zo sebou!

Termíny

Lektor

Mário Lopez a Santos

Cena

10 €/hod.

Predplatné

15 vstupov za 135€